Kendimden küçük çocuk ile kocamı aldattım 
Kendimden küçük çocuk ile kocamı aldattım

Kendimden küçük çocuk ile kocamı aldattım

Kadınlar kendilerini aldatıldıklarında bir boşluğa doğru sürükler. Bu sürükleme ellerinde olmadan devam eder. Onlar bunun kimi zaman ya farkındadır birşey yapamaz engel olamaz.
Ya da farkında olmadan en kötü şekli demek gerk bunada sürüklenir gider. Bu sürüklenme devam ettiği sürece kadında kendini psikolojik olarak baskıya kendini daha da sıkıntıya ezikliğe küçültmeye devam etmektedir. Aldatılmak onun eksikliklerinden gibi görür çoğu kadın.

Bundan dolayıdır bu çöküşler üzülmeler aslında. Nedenler arasında ve kendine sorduğu sorular arasında kaybolur giderler. Kendilerini günlük hayatlarından iş hayatlarından ve sosyal hayatlarından çeker alırlar. Bunu çevresi görür elinden geleni yapmak ister ama birşeyi yapmak uygulamak için illaki karşı taraftan bir ışık olmalıdır.

Olmazsa elinizden hiç ama hiçbirşey gelmez. Ona destek olmak ona yardım etmek ona sözlerle rahatlatıcı şeyler ifade etmek kifayesiz gibi kalır.

Hiçbir kadın aldatılmayı hak etmez diye klişe ama bir o kadar da doğru bir söz vardır. Evet ben onu çok sever ve çok kullanırım. Çünkü doğru olduğuna eminimdir. Çünkü eminliğim onun arkasında durmamı benim güçlü olmamı sağlar.

Bu bildiğimi de çevremdeki tüm kadınlara aktarırım ki bildiklerini söylemekten ve bildiklerinin arkasında durmaktan çekinmesinler utanmasınlar ve cesur olsunlar. Aldatılsalar bile hak olarak değer olarak bazı şeyleri değerlendirmeli açıklamalı kendilerini salıvermemelidirler. Kadınlar aldatılmayı hak etmez.

Erkekler de hak etmez elbetteki. Ama aldatan erkekler aldatan kadınlardan daha fazladır. Bu bakımdan erkeklere karşı kadınlarda güven eksiklikleri kendilerini onların yanında huzurda hissedememe gibi durumlar olabilir.

Veyahut hiç ilişkisi olmayan bir kadın için çevresinden gördüklerinden dolayı etkilenmesi sonucunda yeni bir ilişkiye girişde sorun yaşıyor kendini günden güne soğutuyor uzak tutuyor olabilir.

Kadınlar duygusal anlamda erkeklere nazaran daha etkinebilen daha kırılgan olduklarından etkilenmeleri an meselesi gibidir. Çevre arkadaşların etkisi gibi şeyler tahmin edilmesi gereken olası değerler arasındadır.

Aldatılan kadın daha cesur ve daha dimdik olmalıdır!

Aldatılan erkek değil aldatan erkek aciz olmalıdır. O yaptığı hatayı er geç anlayacak taraftır. Ve kadınların haklılıklarından dolayı ah aldıklarından iki yakaları bir araya gelmez. Mutlaka ama mutlaka ettiklerini bir şekilde bulurlar ve yaptıklarını gibi çektirdikleri gibi durumun tam göbeğinde olurlar.

Bunu hake den erkeğe asla acımamalı. Ve ve ve kesinlikle aldatıp gelen sonar af dileyen erkekler af edilmemelidir. Işlenen suç samimiyetsizlik ve sadakatsizliktir bu büyük bir güven yıkımıdır. Bunun üzerine inşa edilen değerlerinde asla hayrını göremez gelecekten mutluluk beklemeye hak kazanamazsınız.

Yorumlar

Yorum Ekle

Zorunlu Alan *